m

23.06.2014 10:05

Rozdělení do soutěží OFS Kroměříž 2014/2015:

 

II. třída:                       Elko Holešov B

                                   Kyselovice

                                   Loukov

                                   Lubná

                                   Mrlínek

                                   Němčice

                                   Rataje

                                   Rusava

                                   Skaštice

                                   Slavkov p. H.

                                   Střílky

                                   Záříčí

                                   Zborovice

                                   Zdounky                                                                     celkem 14 mužstev

 

III. třída, skupina A:     Bystřice p. H. B           III. Třída, skupina B:    Bařice

                                   Hlinsko p. H.                                                  Bezměrov

                                   Chvalčov                                                        Břest

                                   Komárno/Osíčko                                            Dřínov

                                   Kostelec u Hol. B                                           Kvasice B

                                   Ludslavice                                                       Kyselovice B

                                   Martinice                                                        Litenčice

                                   Míškovice                                                       Lutopecny

                                   Prusinovice                                                     Počenice

                                   Rajnochovice                                                  Pravčice

                                   Rymice                                                Šelešovice

                                   Tučapy                                                Záhlinice

                                   Zahnašovice                                                    Zborovice B

                                   Žeranovice                                                      Zlobice

                                   ? Mysločovice B ?                                                      celkem 29 mužstev

 

OP dorost:                                          Dřínov

                                                           Lutopecny

                                                           Mrlínek

                                                           Rataje

                                                           Rymice

                                                           Těšnovice

                                                           Zborovice

                                                           ? Kostelec u Hol. ?      8 mužstev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OP starší žáci:                                     Bezměrov

                                                           Chropyně

                                                           Chvalčov

                                                           Lutopecny

                                                           Martinice

                                                           Mrlínek

                                                           Rymice

                                                           Zdounky

                                                           Zlobice            9 mužstev

 

OP mladší žáci:                                    Bezměrov

                                                           Dřínov

                                                           Elko Holešov B

                                                           DFK Holešov

                                                           Lubná

                                                           Lutopecny

                                                           Prusinovice

                                                           Skaštice

                                                           Těšnovice

                                                           Žeranovice                   10 mužstev

 

OP starší přípravky,     skupina A:        Chvalčov                     skupina B:        Kvasice

                                                           Loukov                                               Lutopecny

                                                           Prusinovice                                          Morkovice

                                                           Žalkovice                                            Rataje

                                                           ? Roštění ?                                          Zdounky         

 

OP mladší přípravky:                           Chvalčov

                                                            Kostelec u Hol.

                                                           Loukov

                                                            Morkovice

                                                           Prusinovice

                                                            Slavkov p. H.              6 mužstev

 

Pohár OFS:                                         Chvalčov

                                                           Komárno/Osíčko

                                                            Kyselovice

                                                           Mrlínek

                                                            Prusinovice

                                                           Rusava

                                                            Slavkov

                                                           Šelešovice

                                                            Záhlinice

                                                           Zářičí

                                                            Zborovice

                                                           Zdounky

                                                            Zlobice            13 mužstev

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode