R

15.07.2014 15:13

1.kolo

 
 
  Ne 10.08. 16:30   Rusava - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Kyselovice - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Skaštice B - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Němčice - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Mrlínek - Lubná      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Loukov - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 10.08. 16:30   Zborovice - Rataje      
   
 
 
 
 
 
 

2.kolo

 
 
  Ne 17.08. 16:30   Zdounky - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Loukov - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Rataje - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Lubná - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Zářičí - Rusava      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Holešov B - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 17.08. 16:30   Střílky - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
 

3.kolo

 
 
  Ne 24.08. 16:30   Zborovice - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Kyselovice - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Skaštice B - Lubná      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Mrlínek - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Němčice - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Rusava - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 24.08. 16:30   Slavkov p.H. - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
 

4.kolo

 
 
  Ne 31.08. 16:30   Lubná - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Střílky - Rusava      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Holešov B - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Zdounky - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Zborovice - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Rataje - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 31.08. 16:30   Loukov - Němčice      
   
 
 
 
 
 
 

5.kolo

 
 
  Ne 07.09. 16:00   Skaštice B - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Němčice - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Mrlínek - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Zářičí - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Slavkov p.H. - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Kyselovice - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 07.09. 16:00   Rusava - Lubná      
   
 
 
 
 
 
 

6.kolo

 
 
  Ne 14.09. 16:00   Střílky - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Zdounky - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Mrlínek - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Zborovice - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Loukov - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Lubná - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 14.09. 16:00   Rataje - Rusava      
   
 
 
 
 
 
 

7.kolo

 
 
  Ne 21.09. 15:30   Němčice - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Holešov B - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Zářičí - Lubná      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Slavkov p.H. - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Rusava - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Skaštice B - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 21.09. 15:30   Kyselovice - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
 

8.kolo

 
 
  Ne 28.09. 15:30   Mrlínek - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Zborovice - Rusava      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Loukov - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Rataje - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Zdounky - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Lubná - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 28.09. 15:30   Němčice - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
 

9.kolo

 
 
  Ne 05.10. 15:00   Zářičí - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Slavkov p.H. - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Rusava - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Kyselovice - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Skaštice B - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Holešov B - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 05.10. 15:00   Střílky - Lubná      
   
 
 
 
 
 
 

10.kolo

 
 
  Ne 12.10. 14:30   Zborovice - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Loukov - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Rataje - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Zdounky - Lubná      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Skaštice B - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Mrlínek - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 12.10. 14:30   Němčice - Rusava      
   
 
 
 
 
 
 

11.kolo

 
 
  Ne 19.10. 14:00   Slavkov p.H. - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Rusava - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Kyselovice - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Lubná - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Střílky - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Holešov B - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 19.10. 14:00   Zářičí - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
 

12.kolo

 
 
  Ne 26.10. 14:00   Zdounky - Rataje      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Loukov - Lubná      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Zborovice - Střílky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Mrlínek - Holešov B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Němčice - Zářičí      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Skaštice B - Slavkov p.H.      
   
 
 
 
 
 
  Ne 26.10. 14:00   Kyselovice - Rusava      
   
 
 
 
 
 
 

13.kolo

 
 
  Ne 02.11. 13:30   Rusava - Zdounky      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Slavkov p.H. - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Zářičí - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Holešov B - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Střílky - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Lubná - Zborovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 02.11. 13:30   Rataje - Loukov      
   
 
 
 
 
 
 

14.kolo

 
 
  Ne 09.11. 13:30   Slavkov p.H. - Rusava      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Zářičí - Kyselovice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Holešov B - Skaštice B      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Střílky - Němčice      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Lubná - Mrlínek      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Zdounky - Loukov      
   
 
 
 
 
 
  Ne 09.11. 13:30   Rataje - Zborovice

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode