TURNAJ

15.01.2015 15:22

ZIMNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ

Časový program

 

Pořadatel : tělovýchovná jednota FK Spartak Lipník nad Bečvou

 

Hrací čas:  2 x 45 min.

 

SKUPINA „A“                                         SKUPINA „B“

1. Spartak Lipník dor.                             1. Union Lověšice

2. FC Želatovice B                                   2. Spartak Lipník B                                

3. Sokol Čekyně                                       3. TJ Slavkov p.H.

4. Sokol Velký Újezd                               4. Hvězda M. Libavá

5. TJ Loukov                                           5. TJ Chvalčov

 

 

ZÁKLADNÍ ČÁST:

 

Sobota 24.01.2015

Sk.  A        

0900                     3-4              Sokol Čekyně              - Sokol Velký Újezd     ...............:...............

                                                  

Ne1300        1-2               Spartak Lipník dor.     -  FC Želatovice B        ...............:...............

Sk. B        

1100                      1-5              Union Lověšice            - TJ Chvalčov              ...............:...............

 

Ne1100              2-3                        Spartak Lipník B                  - TJ Slavkov p.H.                                               ...............:...............

 

Sobota 31.01.2015

Sk. A        

0900              1-4             Spartak Lipník dor.     - Sokol Velký Újezd     ...............:...............

 

Ne 1200        2-5              FC Želatovice B           - TJ Loukov                 ...............:...............

Sk. B       

1100               1-4              Union Lověšice            - Hvězda M. Libavá      ...............:...............

1300                           2-5                   Spartak Lipník B                  - TJ Chvalčov                  ...............:...............

Sobota 07.02.2015

Sk. A        

0900              1-3             Spartak Lipník dor.     - Sokol Čekyně            ...............:...............

 

Ne 1300        4-5              Sokol Velký Újezd        - TJ Loukov                 ...............:...............

Sk. B        

1300               1-3              Union Lověšice            - TJ Slavkov p.H.                  ...............:...............

1500                           4-5                   Hvězda M. Libavá        - TJ Chvalčov                  ...............:...............

Sobota 14.02.2015

Sk. B       

0900                     2-4              Spartak Lipník B                  - Hvězda M. Libavá                                      ...............:...............

                                                  

1100                           3-5                   TJ Slavkov p.H.           -  TJ Chvalčov                 ...............:...............

Sk. A        

1300                     2-4               FC Želatovice B          -  Sokol Velký Újezd    ...............:...............

Ne 1300          3-5              Sokol Čekyně              - TJ Loukov                 ...............:...............

 

Sobota 21.02.2015

Sk. B        

0900                     3-4               TJ Slavkov p.H.          -  Hvězda M. Libavá     ...............:...............

1100              1-2             Union Lověšice             - Spartak Lipník B       ...............:...............

Sk. A        

1300                      2-3              FC Želatovice B          - Sokol Čekyně            ...............:...............

                                                                                                        

Ne 1300             1-5                       Spartak Lipník dor.     - TJ Loukov                 ...............:...............

 

 

FINÁLOVÁ ČÁST:

Sobota 28.02.2015, Neděle 01.03.2015

 

0900                 9. -10. :          5A ………………… vs.  5B …………………    ...............:...............

 

1100                 7. - 8. :           4A ………………… vs.  4B …………………    ...............:...............

 

1300                 5. - 6. :           3A ………………… vs.  3B …………………    ...............:...............

 

1500                 3. - 4. :           2A ………………… vs.  2B …………………    ...............:...............

 

Ne 1200        1. - 2. :           1A ………………… vs.  1B …………………    ...............:...............

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.                            ……………………………………………………..

2.                                            ……………………………..…..…………………..

3.                            ……………………………………………………..

4.                                            ……………………………..…..…………………..

5.                            ……………………………………………………..

6.                                            ……………………………..…..…………………..

7.                            ……………………………………………………..

8.                            ……………………………………………………..

9.                            ……………………………………………………..

10.                          ……………………………………………………..

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode