ZT

01.02.2015 15:00

V prvním zápase zimního turnaje se sešlo jen 9 hráčů Loukova, do branky musel Mišut a na stopera trenér Hovořák. Přesto že hosté nastoupili se třemi hráči áčka, vedli jsme po 20. minutách 2:0 po gólech Čonyho a Lukáše Kocmana. Pak hosté snížili z přísné penalty. V závěru poločasu se blýskl nádhernou přihrávkou na gól Hovořák, bohužel na gól soupeře...))) Znovu nás do vedení dostal Kocián, ale hosté opět srovnali. Na 4:3 zvyšoval opět Kocman, ale hosté v poslední minutě srovnali. škoda neproměněných sólových nájezů Kocmana, Bělíka i Kociána.Suverénně nejlepším hráčem Loukova byl v tomto utkání Roman Bělík, který výrazně vyčnívall nad ostatními. Dnes chyběli omluvení Švehlík, oba Fuksové, Pavel Kocman, Valouch, Petřík, Janek.  Pospíšil se neráčil omluvit a s Kuběnou již pro jaro nepočítám.

Mišut, Hovořák, John, Žáček, Šenovský, Šmerda, Kundera, Kocián, Bělík, Čonka, Kocman.