ZT

09.02.2015 09:25

Za velmi silného větru jsme předvedli výkon, který by nestačil ani na Hlinsko. V brance s Zdendou Molkem, kterému tímto děkuji za pomoc, jsme se soupeřem za IV. třídy tahali za kratší konec. Neznalý divák by si musel myslet, že IV. třídu hraje Loukov, a soupeř okres. Neuvěřitelné množství pokažených přihrávek, slabý pohyb, uhýbání ze soubojů, ale také fotbalové nemyšlení, kdy jme v první půli hráli se silným větrem, ale ani jednou jsme nevystřelili.... Sice jsme se dostali do vededení 2:0 a nedali ještě několik šancí, ale ve druhé půli už to byla doslova ostuda. Soupeř měl snad 10 naprosto vyložených šancí a bylo až neuvěřitelné, co nedali!Paradoxně nám dali dva góly přímo z rohu, kdy využili větru, a třetí gól v poslední minutě.  Bohužel je až příliš vidět, když nehrají Kuba John, Petřík, Janek, Valouch a Lukáš Kocman. Jediný, kdo tentokrát odvedl alespoň standart, byl Mireček Šmerda, který si zvyká na post stopera. Snažil se o fotbal, ovšem byl na to často zoufale sám...

Molek, Fuksa J., Šmerda, Žáček, John, Šenovský, Kundera, Kocián, Bělík, Čonka, Pospíšil, Kocman P., Fuksa L.